16.12.2019
Paweł Cerkanowicz

Dobre czasy dla „Zrywu Ubocze”

Dobre czasy dla  „Zrywu Ubocze”

LZS „Zryw Ubocze” wreszcie doczekał się poprawy bazy sportowej. Dzięki środkom z funduszu sołeckiego pawilon sportowy doczekał się oświetlenia i przyłącza wodociągowego. Ze środków Gminy z programu inicjatywy lokalnej boisko zostało wyposażone w wiaty dla zawodników  rezerwowych. Również w 2019 roku zostały odnowione ławki. Wszystkie te działania zostały zainicjowane przez niestrudzonego wieloletniego Prezesa LZS „Zryw – Ubocze” Mariana Baszaka, który potrafił wokół klubu stworzyć zarząd, który dzielnie go wspiera.

Cieszą także wyniki sportowe. Po rundzie jesiennej LZS „Zryw – Ubocze” zajmuje 4 miejsce w tabeli klasy B. Mam nadzieję , że sezon wiosenny będzie również udany, czego piłkarzom gorąco życzę.

Mimo tych osiągnięć sportowych i doposażenia boiska jakiego jeszcze w historii nie było niepokojącym jest ciągłe niszczenie nawierzchni boiska przez dziki, a także jeżdżenie w kółko  po murawie kładami. Jeżeli na dziki nie mamy wpływu to na bezmyślność tych drugich niszczycieli myślę, że  mamy wpływ.

Uprzejmie prosimy by zgłaszać Policji i Straży Miejskiej wszelkie zniszczenia przez bezmyślnych ludzi.

Burmistrz Gminy i Miasta

       Olgierd Poniźnik

Drukuj/generuj pdf

Na skróty