12.06.2015
Agnieszka Muszka

Dla najmłodszych

Dla najmłodszych

31 maja br. w Wieży odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Jego organizatorami była sołtys wsi Barbara Pasiak i rada sołecka. Wśród wielu atrakcji popularnością cieszyły się tańce „mini disco” dla najmłodszych, pokazy dużych baniek mydlanych, cuda z balonów oraz malowanie buziek. Dużym powodzeniem cieszyły się także zawody sportowe, a przede wszystkim takie konkurencje jak skoki na piłkach, jazda na nartach po trawie, toczenie piłki brzozową miotłą, skoki w workach oraz zbijanie kijem piniat wypełnionych słodyczami.

Oprócz tego była zorganizowana loteria fantowa, gofry z różnymi dodatkami, grillowane kiełbaski oraz kawiarenka z pysznymi ciastami upieczonymi przez mieszkanki sołectwa. Zabawa była bardzo udana, a wszystkie dzieci chętnie korzystały z nowego placu zabaw, jaki niedawno powstał w Wieży.

– Wszystkim którzy mieli jakikolwiek mniejszy lub większy wkład w organizację festynu serdecznie dziękuję – mówi sołtys Wieży Barbara Pasiak.

W festynie uczestniczyli także gryfowscy radni – przewodniczący Rady Miejskiej Robert Skrzypek, radny Jerzy Guzy i radna Bożena Burak.

Ziemia Lubańska

Drukuj/generuj pdf

Na skróty