20.04.2018
Agnieszka Muszka

CROSS GRYFITÓW

CROSS GRYFITÓW

Stowarzyszenie Aktywny Gryfów ,,CROSS GRYFITÓW” 
organizuje w dniach 2-3 czerwca 2018 r. dwudniową imprezę sportową „CROSS GRYFITÓW 2018”, która tradycyjnie będzie towarzyszyć gryfowskim Kwisonaliom.

Stowarzyszenie Aktywny Gryfów ,,CROSS GRYFITÓW” organizuje w dniach 2-3 czerwca 2018 r. dwudniową imprezę sportową „CROSS GRYFITÓW 2018”, która tradycyjnie będzie towarzyszyć gryfowskim Kwisonaliom.

Organizatorzy zadbali o atrakcyjność trasy. Przebiega ona wokół malowniczo położonych jezior Złotnickiego i Leśniańskiego. Przeprawa jest zróżnicowana pod względem trudności. Częściowo przebiega drogami asfaltowymi, szutrowymi, ścieżkami leśnymi czy trawiastymi. Uczestnicy będą konkurować w okolicach miejscowości Gryfów Śląski, Karłowice, Zapusta, Złoty Potok i Wieża.
W pierwszym dniu swoją kondycję będą mogli zaprezentować biegacze podczas IX Biegu Gryfi-tów, na dwóch dystansach 10 km i 21 km. 
Na start zapraszamy również wszystkich miłośników Nordic Walking, trasa liczy 6 km., rozpoczyna się z gryfowskiego rynku i przebiega malowniczymi ścieżkami wzdłuż jeziora Złotnickiego, kończąc metą na bulwarze nad Kwisą.
W drugim dniu do rywalizacji zapraszamy wszystkich pasjonatów jazdy na rowerze. Mamy do zaoferowania dwie trasy na dystansie 21 km oraz 40 km. Przygotowane trasy Crossu Rowerowego dostarczą zawodnikom niezapomnianych wrażeń sportowych i podwyższą poziom adrenaliny.
Nie zapomnieliśmy o najmłodszych przygotowując dla nich, w pierwszym dniu biegi natomiast w drugim dniu wyścig rowerowy. Zmagania stworzone z myślą o najmłodszych są bezpłatne. W Crossie Gryfitów 2018 uczestniczyć może każdy, kto tylko ma ochotę podjąć rywalizację i aktywnie spędzić swój wolny czas. Zapisy odbywają się za pośrednictwem strony www.czasomierzyk.pl oraz będą się odbywać w dniach 2-3 czerwca w biurze zawodów. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom, medal i koszulkę. Dla zwycięzców poszczególnych kategorii przewidziane są nagrody rzeczowe i finansowe. Gwarantujemy fantastyczną zabawę i dobry humor – jak co roku.

Organizatorzy zadbali o atrakcyjność trasy. Przebiega ona wokół malowniczo położonych jezior Złotnickiego i Leśniańskiego. Przeprawa jest zróżnicowana pod względem trudności. Częściowo przebiega drogami asfaltowymi, szutrowymi, ścieżkami leśnymi czy trawiastymi. Uczestnicy będą konkurować w okolicach miejscowości Gryfów Śląski, Karłowice, Zapusta, Złoty Potok i Wieża.W pierwszym dniu swoją kondycję będą mogli zaprezentować biegacze podczas IX Biegu Gryfi-tów, na dwóch dystansach 10 km i 21 km. Na start zapraszamy również wszystkich miłośników Nordic Walking, trasa liczy 6 km., rozpoczyna się z gryfowskiego rynku i przebiega malowniczymi ścieżkami wzdłuż jeziora Złotnickiego, kończąc metą na bulwarze nad Kwisą.W drugim dniu do rywalizacji zapraszamy wszystkich pasjonatów jazdy na rowerze. Mamy do zaoferowania dwie trasy na dystansie 21 km oraz 40 km. Przygotowane trasy Crossu Rowerowego dostarczą zawodnikom niezapomnianych wrażeń sportowych i podwyższą poziom adrenaliny.Nie zapomnieliśmy o najmłodszych przygotowując dla nich, w pierwszym dniu biegi natomiast w drugim dniu wyścig rowerowy. Zmagania stworzone z myślą o najmłodszych są bezpłatne. W Crossie Gryfitów 2018 uczestniczyć może każdy, kto tylko ma ochotę podjąć rywalizację i aktywnie spędzić swój wolny czas. Zapisy odbywają się za pośrednictwem strony www.czasomierzyk.pl oraz będą się odbywać w dniach 2-3 czerwca w biurze zawodów. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom, medal i koszulkę. Dla zwycięzców poszczególnych kategorii przewidziane są nagrody rzeczowe i finansowe. Gwarantujemy fantastyczną zabawę i dobry humor – jak co roku.

Drukuj/generuj pdf

Na skróty