LAUREACI PLEBISCYTU EDUKACYJNEGO
Dnia 30 grudnia 2021 r. zakończył się ogólnopolski plebiscyt edukacyjny, którego celem było nagrodzenie nauczycieli, przedszkoli, szkół oraz uczelni zasługujących na miano najbardziej przyjaznych uczniom i rodzicom. Plebiscyt był oceniany na III szczeblach: miast i powiatów, wojewódzki i ogólnopolski. To uczniowie i rodzice doceniali starania dyrekcji, nauczycieli i całego personelu szkoły. Laureatami powiatu lwóweckiego Read More