10.11.2009
Agnieszka Muszka

Bezpłatne szkolenia

Bezpłatne szkolenia

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w zbliżających się, bezpłatnych szkoleniach, dla tych osób, które widzą możliwości w III sektorze.
Jeśli chcą Państwo założyć stowarzyszenie bądź fundację lub znają Państwo osoby, które z takimi zamiarami się noszą, to szkolenie jest jest dla Państwa!

18-19 XI Zakładanie i funkcjonowanie organizacji pozarządowych

 

Miejsce:

Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, ul. 1 Maja 43 Jelenia Góra
Dodatkowo szkolenia połączone są z bezpłatnymi usługami doradczymi, dzięki którym będzie można indywidualnie skonsultować się z ekspertami i uzupełnić wiedzę zdobytą podczas szkoleń.

 

Odbiorcy:

Szkolenia są adresowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych, również do przedstawicieli innych podmiotów lub osób fizycznych zainteresowanych założeniem organizacji pozarządowej.

 

 

Informacje organizacyjne:

Szkolenia będą się odbywać w godzinach: 10.00 – 17.00 (od godziny 9.30 rejestracja i bufet kawowy). Wszystkie szkolenia prowadzone są nieodpłatnie. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, ciepły posiłek, przerwy kawowe. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z ewentualnym dojazdem lub noclegiem.
Uczestnicy, którzy ukończą szkolenie oraz wezmą udział przynajmniej w jednym spotkaniu z doradcą otrzymają zaświadczenia.

 

Jak zgłosić się na szkolenie?

Aby wziąć udział w szkoleniu należy przesłać wypełnioną kartę zgłoszenia na adres e-mail lub numer fax.: zgloszenia.jgora@rcwip.pl  , fax (0-75) 642 20 00
Karta zgłoszeniowa znajduje się w załączeniu

 

W razie jakichkolwiek pytań związanych z udziałem w szkoleniach prosimy o kontakt: Anna Borek: e-mail: anna.borek@rcwip.pl, tel. (74) 666 22 22.

 

Szkolenia są realizowane w ramach projektu „Dolnośląska Akademia NGO – profesjonalnie i efektywnie” współfinansowanego z Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Drukuj/generuj pdf

Na skróty