01.04.2022
Paweł Cerkanowicz

Badanie stanu świadomości mieszkańców na temat znaczenia zielonej i niebieskiej infrastruktury w łagodzeniu zmian klimatu oraz ich gotowości do podejmowania tych działań na terenie własnych posesji i miejsc publicznych w gminie.

Badanie stanu świadomości mieszkańców na temat znaczenia zielonej i niebieskiej infrastruktury w łagodzeniu zmian klimatu oraz ich gotowości do podejmowania tych działań  na terenie własnych posesji i miejsc publicznych w gminie.

Szanowni Państwo,

Na zlecenie Fundacji Ekologicznej „Zielona Akcja” z siedzibą w Legnicy firma Grupa BST
Sp. z o. o.
z Katowic realizuje badanie stanu świadomości mieszkańców na temat znaczenia zielonej i niebieskiej infrastruktury w łagodzeniu zmian klimatu oraz ich gotowości do podejmowania tych działań  na terenie własnych posesji i miejsc publicznych w gminie. Badania ankietowe realizowane są na terenie 10 gmin obszaru transgranicznego: Bolków, Wojcieszów, Siekierczyn, Paszowice, Męcinka, Świerzawa, Szklarska Poręba, Bolesławiec, Lubawka oraz Gryfów Śląski.

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety (11 pytań):

https://www.badania-online.pl/cati/index.php/698241?lang=pl

Termin zakończenia badania to 15 kwietnia 2022 roku. Zapewniamy, że badanie jest w pełni anonimowe, a jego wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie w celach niekomercyjnych związanych z realizacją projektu.

Dziękujemy za udział w badaniu!

Drukuj/generuj pdf

Na skróty