22.05.2018
Agnieszka Muszka

Awans Młodzików Akademii Piłkarskiej Gryfów Śląski do ligi okręgowej

Awans Młodzików Akademii Piłkarskiej Gryfów Śląski do ligi okręgowej

Miło nam poinformować, iż młodziki Akademii Piłkarskiej Gryfów Śląski na 5 kolejek do końca rozgrywek zapewnili sobie awans z ligi terenowej młodzików do ligi okręgowej. Warto dodać, iż gramy o 1-2 lata młodszym rocznikiem, a tylko 3 zawodników jest z rocznika 2005. Wygrywając ligę chłopcy uzyskali kolejny szczebel rozwoju piłkarskiego, grę na lepszych boiskach, rywalizacja z jeszcze lepszymi drużynami. 

Trener

Miło nam poinformować, iż młodziki Akademii Piłkarskiej Gryfów Śląski na 5 kolejek do końca rozgrywek zapewnili sobie awans z ligi terenowej młodzików do ligi okręgowej. Warto dodać, iż gramy o 1-2 lata młodszym rocznikiem, a tylko 3 zawodników jest z rocznika 2005.
Wygrywając ligę chłopcy uzyskali kolejny szczebel rozwoju piłkarskiego, grę na lepszych boiskach, rywalizacja z jeszcze lepszymi drużynami. Miło nam poinformować, iż młodziki Akademii Piłkarskiej Gryfów Śląski na 5 kolejek do końca rozgrywek zapewnili sobie awans z ligi terenowej młodzików do ligi okręgowej. Warto dodać, iż gramy o 1-2 lata młodszym rocznikiem, a tylko 3 zawodników jest z rocznika 2005.Wygrywając ligę chłopcy uzyskali kolejny szczebel rozwoju piłkarskiego, grę na lepszych boiskach, rywalizacja z jeszcze lepszymi drużynam


Drukuj/generuj pdf

Na skróty