23.05.2018
Agnieszka Muszka

2 Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska

2 Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska

25-26.05.2018r., na terenach gmin Gryfów Śląski i Mirsk odbędzie się 2 Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska pod nazwą „1st Rally Pickup Design”. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie G4 Sport Club.

 Na trasie spodziewanych jest ponad 120 załóg. Honorowy start zawodów odbędzie się na rynku w Gryfowie Śląskim w piątek o godz. 19. Bazą rajdu jest teren kopalni Pri-Bazalt w Rębiszowie. Rywalizacja sportowa odbywać się będzie w sobotę, na dwóch odcinkach specjalnych zlokalizowanch |w okolicach Rębiszowa. Do przejechania zawodnicy będą mieli w sumie 6 prób sportowych, które zakończą się na Gryfowskim rynku w sobotę wieczorem. 
W związku z zawodami w dniu 26 maja 2018r w godzinach 8.00 – 18.00 zamknięte będą drogi 
w miejscowościach: Gierczyn, Mlądz, Rębiszów, Gajówka, Młyńsko. Organizator przeprasza za utrudnienia 
i jednocześnie zaprasza do kibicowania wzdłuż trasy rajdu. 
Szczegółowe informacje znajdziecie na www.tarmacmasters.pl

Na trasie spodziewanych jest ponad 120 załóg. Honorowy start zawodów odbędzie się na rynku w Gryfowie Śląskim w piątek o godz. 19. Bazą rajdu jest teren kopalni Pri-Bazalt w Rębiszowie. Rywalizacja sportowa odbywać się będzie w sobotę, na dwóch odcinkach specjalnych zlokalizowanch |w okolicach Rębiszowa. Do przejechania zawodnicy będą mieli w sumie 6 prób sportowych, które zakończą się na Gryfowskim rynku w sobotę wieczorem. W związku z zawodami w dniu 26 maja 2018r w godzinach 8.00 – 18.00 zamknięte będą drogi w miejscowościach: Gierczyn, Mlądz, Rębiszów, Gajówka, Młyńsko. Organizator przeprasza za utrudnienia i jednocześnie zaprasza do kibicowania wzdłuż trasy rajdu. Szczegółowe informacje znajdziecie na www.tarmacmasters.pl

Żródło : https://www.facebook.com/MirskiOkolice/posts/1950180485039078

Drukuj/generuj pdf

Na skróty