11.10.2019
Paweł Cerkanowicz

10 lat Stowarzyszenia Rozwoju Proszówki

10 lat Stowarzyszenia Rozwoju Proszówki

Dnia 14 września odbył się piknik z okazji 10-lecia Stowarzyszenia Rozwoju Proszówki.

Było to jednodniowe święto, które rozpoczęło się tuż po zakończeniu „Pieszych wędrówek”. Tego dnia od wczesnych godzin porannych wszyscy goście mogli oglądać galerię zdjęć z  budowy placu zabaw oraz wszystkich projektów zorganizowanych przez Stowarzyszenie. Po części oficjalnej, w której prezes przypomniał najważniejsze projekty i osiągnięcia Stowarzyszenia, nastąpiło posadzenie na placu zabaw pamiątkowego drzewa, na które wybrano „tulipanowaca amerykańskiego”. Symbolizuje on: czystość, szczerość, szlachetność i godność. Pochodzi z rodziny magnoliowatych, a swoją nazwę zawdzięcza wspaniałym, żółtozielonym kwiatom, przypominającym wielkie tulipany.

Z okazji 10 urodzin Stowarzyszenia nie zabrakło ogromnego tortu, którym poczęstowano wszystkich uczestników tego święta. Po części oficjalnej wszyscy zaproszeni goście oraz mieszkańcy sołectwa uczestniczyli w zabawach-potyczkach, poczęstunku z grilla. Atmosfera wspaniałej zabawy powiązanej z wspomnieniami  na placu zabaw trwała do późnych godzin nocnych.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wielu sukcesów stowarzyszenia w ciągu pierwszego 10-lecia i liczymy na dalszą współpracę.

Nasze święto zostało współfinansowane   w ramach projektu: „Najciekawsze  akcje-atrakcje dla mieszkańców z okazji 10-lecia Stowarzyszenia Rozwoju Proszówki”.

W ramach tego projektu zapraszamy wszystkich mieszkańców sołectwa i gminy do świetlicy wiejskiej w Proszówce na : warsztaty jogi śmiechu, zajęcia fitness oraz zajęcia „Fit and Jump” na trampolinach i stepach, warsztaty  dekoracji świątecznych oraz śpiewanie-spotkanie patriotyczne. Wszystkie terminy są szczegółowo podawane na naszym facebooku.

Zapraszam serdecznie.

Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Proszówki

Drukuj/generuj pdf

Na skróty