13.08.2014
Agnieszka Muszka

Zwiększona obsada lekarska

Zwiększona obsada lekarska

Od sierpnia nastąpiło zwiększenie obsady lekarzy w ramach podstawowej opieki zdrowotnej w gryfowskiej przychodni zdrowia, funkcjonującej codziennie w godz. 8.00-18.00. Jest to odpowiedź na potrzeby mieszkańców. 


– W ramach POZ zatrudnieni zostali dodatkowi lekarze, a to z pewnością poprawi jakość świadczonych usług medycznych – przekonuje burmistrz Olgierd Poniźnik.


Od sierpnia nastąpiło zwiększenie obsady lekarzy w ramach podstawowej opieki zdrowotnej w gryfowskiej przychodni zdrowia, funkcjonującej codziennie w godz. 8.00-18.00. Jest to odpowiedź na potrzeby mieszkańców. – W ramach POZ zatrudnieni zostali dodatkowi lekarze, a to z pewnością poprawi jakość świadczonych usług medycznych – przekonuje burmistrz Olgierd Poniźnik.

Doktor Grzegorz Sindrewicz przyjmuje pacjentów codziennie od poniedziałku do piątku. Zatrudniony został także doktor Dariusz Żołnowski – przyjmuje w poniedziałki od godz. 15.00-18.00, a także doktor Marek Barwiński, który przyjmuje we wtorki, czwartki i piątki w godz. 15.00-18.00. Również częściej będą wykonywane badania laboratoryjne. Odtąd oprócz poniedziałków i śród będą realizowane także w piątki w godz. 7.00-8.30.Drukuj/generuj pdf

Na skróty