02.11.2014
Agnieszka Muszka

Złote gody

Złote gody

11 października o godz. 10.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Zaproszono pary małżeńskie, którym w bieżącym roku mija 50 lat pożycia małżeńskiego.

Ten wspaniały jubileusz obchodzili: Leokadia i Józef Kamińscy, Wacława i Józef Konkiel, Albert i Teresa Kwass, Krystyna i Waldemar Lewandowscy, Irena i Michał Łuków, Mieczysława i Antoni Petruch, Kazimiera i Adam Pietruszewscy, Regina i Edward Romanowscy, Bronisława i Czesław Sikorscy, Genowefa i Nikolaos Urdas, Halina i Władysław Zielińscy,Krystyna i Józef Zmaczyńscy.

Prezydent RP postanowieniem z dnia 28 marca 2014 r. i 2 lipca 2014 r., odznaczył jubilatów medalem za długoletnie pożycie małżeńskie. Medale wręczył burmistrz Olgierd Poniźnik w obecności zaproszonych gości: przewodniczącego Rady Miejskiej Roberta Skrzypka i księdza dziekana Krzysztofa Kurzei. Gratulacjami i życzeniami przeżycia w zdrowiu i szczęściu następnych rocznic: diamentowej, żelaznej i brylantowej, miłą uroczystość zakończył krótki koncert sekcji muzycznej M-GOK w Gryfowie Śląskim pod kierownictwem Adama Domino.

Jolanta Dudzik

Drukuj/generuj pdf

Na skróty