13.03.2014
Agnieszka Muszka

Zatrzymani sprawcy kradzieży złotego łańcuszka.

Zatrzymani sprawcy kradzieży złotego łańcuszka.

Policjanci Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim zatrzymali dwóch mężczyzn którzy ukradli złoty łańcuszek jednej z uczennic gryfowskiej szkoły.

Do zdarzenia doszło na terenie szkoły w Gryfowie Śląskim. Sprawca – 25 letni mieszkaniec Gryfowa Śl. – w trakcie przerwy lekcyjnej podszedł do jednej z uczennic i zerwał jej z szyi złoty łańcuszek z wisiorkiem. Dziewczyna natychmiast poinformowała o tym policję. 
Działania gryfowskich policjantów doprowadziły do zatrzymania 19 letniego mieszkańca Gryfowa Śl. który usiłował sprzedać skradziony łańcuszek w lokalnym lombardzie. Jak się okazało otrzymał go chwilę przed, od mężczyzny który go właśnie ukradł. 
Łańcuszek wraz z wisiorkiem wartym około 700 zł został odzyskany i przekazany właścicielce. Sprawcy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie, grozi im sprawa w Sądzie oraz kara pozbawienia wolności do lat 5.
Oficer Prasowy KPP Lwówek Śląski
st.asp. Mateusz Królak
tel. 600 266 063

Do zdarzenia doszło na terenie szkoły w Gryfowie Śląskim. Sprawca – 25 letni mieszkaniec Gryfowa Śl. – w trakcie przerwy lekcyjnej podszedł do jednej z uczennic i zerwał jej z szyi złoty łańcuszek z wisiorkiem. Dziewczyna natychmiast poinformowała o tym policję. Działania gryfowskich policjantów doprowadziły do zatrzymania 19 letniego mieszkańca Gryfowa Śl. który usiłował sprzedać skradziony łańcuszek w lokalnym lombardzie. Jak się okazało otrzymał go chwilę przed, od mężczyzny który go właśnie ukradł. Łańcuszek wraz z wisiorkiem wartym około 700 zł został odzyskany i przekazany właścicielce. Sprawcy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie, grozi im sprawa w Sądzie oraz kara pozbawienia wolności do lat 5.

Oficer Prasowy KPP Lwówek Śląski 

st. asp. Mateusz Królak 

tel. 600 266 063

Drukuj/generuj pdf

Na skróty