08.04.2011
Agnieszka Muszka

XXIII Piknik CC: Ludzie są głodni jazdy

XXIII Piknik CC: Ludzie są głodni jazdy

W Siedlęcinie odbędzie się XXII Piknik Cross Country będący jednocześnie pierwszą rundą tegorocznego cyklu Pucharu Dolnego Śląśka. Warto dodać, że w tym roku rusza klasyfikacja klubowa, dlatego też organizatorzy przewidują udział ponad 100 miłośników jazdy na motocyklach.

– Ludzie są już spragnieni i głodni jazdy. Po treningach wstępnych wiemy, że na pewno będzie duże zainteresowanie. Mamy już zgłoszenia z Górnego Śląska, Białegostoku, również z Czech i Niemiec. Będzie ponad 100 zawodników – mówi organizator pikniku – Robert Soćko.
  Trasa będzie podobna do tej sprzed roku, a więc więcej trudnych i technicznych elementów, niż jazda z tzw. „otwartą manetką”. Chcący wygrać zmagania zawodnik będzie musiał wykazać się nie tylko umiejętnością szybkiej i bezpiecznej jazdy. Kluczem do sukcesu będzie opanowanie, skupienie i radzenie sobie z motocyklem w trudnych warunkach.

 

Warto wspomnieć, że w tym roku rusza klasyfikacja klubowa. Dlatego, możemy spodziewać się sporej liczby zawodników, chcących zdobyc jak najwięcej punktów dla swojego klubu. Emocje będą jeszcze większe.
Zapraszamy wszystkich kibiców do obejrzenia zmagań. Impreza rozpoczyna się od godz. 11:30 na torze w Siedlęcinie. Pierwszy start planowany jest na godz. 12:00.

 

więcej>>>>>

Drukuj/generuj pdf

Na skróty