10.04.2014
Agnieszka Muszka

Włamywacz do garażu zatrzymany na gorącym uczynku !

Włamywacz do garażu zatrzymany na gorącym uczynku !

30 latek z Gryfowa włamał się do garażu. Na szczęście nie udało mu się niczego ukraść. Gryfowscy policjanci złapali go na gorącym uczynku. Będzie miał teraz czas na przemyślenie swojego postępowania w policyjnym areszcie.

W dniu 3 marca br. około godz. 21 policjanci patrolujący Gryfów Śląskim otrzymali informację o podejrzanie zachowującym się mężczyźnie w pobliżu garażów. Gdy pojawili się na miejscu 30 latek zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. 
Okazało się, że właśnie włamał się do jednego z garaży i przygotował sobie do wyniesienia elektronarzędzia i metalowe przedmioty o wartości około 130 zł. 
Zatrzymany był nietrzeźwy. Został osadzony w policyjnym areszcie. Za włamanie odpowie przed lwóweckim Sądem. Grozić mu może do 8 lat pozbawienia wolności.
Jest to kolejny sukces gryfowskich policjantów ale pamiętajmy, że bez pomocy obywateli nie byłby on taki oczywisty dlatego zawsze warto zadzwonić na nr 997 kiedy widzimy coś podejrzanego.

W dniu 3 kwietnia br. około godz. 21 policjanci patrolujący Gryfów Śląskim otrzymali informację o podejrzanie zachowującym się mężczyźnie w pobliżu garażów. Gdy pojawili się na miejscu 30 latek zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Okazało się, że właśnie włamał się do jednego z garaży i przygotował sobie do wyniesienia elektronarzędzia i metalowe przedmioty o wartości około 130 zł. Zatrzymany był nietrzeźwy. Został osadzony w policyjnym areszcie. Za włamanie odpowie przed lwóweckim Sądem. Grozić mu może do 8 lat pozbawienia wolności. Jest to kolejny sukces gryfowskich policjantów ale pamiętajmy, że bez pomocy obywateli nie byłby on taki oczywisty dlatego zawsze warto zadzwonić na nr 997 kiedy widzimy coś podejrzanego.

Oficer Prasowy KPP Lwówek Śląski

st.asp. Mateusz Królak

tel. 600 266 063

Drukuj/generuj pdf

Na skróty