03.06.2019
Paweł Cerkanowicz

W GRYFOWSKIM LICEUM ZREALIZUJESZ SWOJE MARZENIA

W GRYFOWSKIM LICEUM  ZREALIZUJESZ SWOJE MARZENIA

Wybór  szkoły ponadgimnazjalnej i średniej to niezwykle ważna decyzja w życiu przyszłego absolwenta szkoły podstawowej i III klasy gimnazjum, w której znaczący udział mają również rodzice. Część młodych ludzi decyduje się na podjęcie nauki w Technikum i Szkole Branżowej, pragnąc uzyskać atrakcyjny i satysfakcjonujący zawód umożliwiający im „wejście” na współczesny rynek pracy. Dla wielu uczniów miejscem przyszłej edukacji  będzie Liceum Ogólnokształcące, otwierające przed nimi szerokie horyzonty intelektualne, a przede wszystkim będące przepustką do podjęcia studiów wyższych.

Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim jest gwarancją i szansą na realizację takiej wizji życia.  

W roku szkolnym 2019/2020  proponujemy Wam drodzy uczniowie i rodzice możliwość edukacji w naszej szkole, w trzech zróżnicowanych pod względem oferty, klasach:

językowa, w której  będzie można zdobywać profesjonalne umiejętności posługiwania się dwoma najważniejszymi językami europejskimi  –  angielskim i niemieckim
humanistyczna, w której  będzie można zgłębiać interesującą wiedzę kulturową , m.in. w ramach rozszerzeń z języka polskiego, historii lub wiedzy o społeczeństwie
medialno-teatralna,  to interesująca przygoda intelektualna dla osób, które w niedalekiej przyszłości chcą w profesjonalny sposób wyrażać opinie i poglądy w ramach współczesnych mediów, w tym również elektronicznych, a także poznawać tajniki teatru, biorąc udział w zajęciach prowadzonych przez dziennikarza „Muzycznego Radia” w Jeleniej Górze i aktora Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze.

Gryfowskie liceum to Twoja szansa bycia człowiekiem, który przekracza nowe horyzonty wiedzy w procesie poznawania i obcowania ze współczesną cywilizacją.  

Tu zrealizujesz swoje marzenia!

Drukuj/generuj pdf

Na skróty