16.04.2012
Agnieszka Muszka

W ECKI odbył się wernisaż

W ECKI odbył się wernisaż

22 marca w galerii ECKI odbył się wernisaż wystawy prac plastycznych uczestników Dziecięco-Młodzieżowej Pracowni Plastycznej działającej przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury pod kierunkiem instruktora pani Marzeny Staliś. Licznie przybyła widownia, dla wprowadzenia w wiosenny nastrój została zaproszona do wysłuchania programu muzycznego przygotowanego przez sekcję wokalną M-GOK.

 

Utalentowane dziewczęta zmierzyły się ze znanymi hitami i bezapelacyjnie zachwyciły publiczność. Nawet wszechobecne dzieci, siedziały cicho, jak myszki słuchając swoich starszych koleżanek. Następnie gościom została przybliżona idea wystawy i rozpoczęło się radosne zwiedzanie, oglądanie, degustowanie ciastek i nie ma co ukrywać dziecięce szaleństwo. Tak wesołego, pełnego ekspresji wernisażu w ECKI jeszcze nie było.

Bajecznie kolorowe, na bardzo wysokim poziomie artystycznym prace plastyczne naszych dzieci będzie można oglądać jeszcze przez miesiąc w galerii ECKI, w godzinach pracy biblioteki. Serdecznie zapraszamy Państwa w imieniu organizatorów: Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Gryfowie Śląskim oraz Biblioteki Publicznej.

Drukuj/generuj pdf

Na skróty