07.06.2017
Agnieszka Muszka

VIII Bieg Gryfitów i Rowerowy- CROSS – Gryfitów

VIII Bieg Gryfitów i Rowerowy- CROSS – Gryfitów

3 czerwca ,w Gryfowie Śląskim, odbył się po raz ósmy Bieg Gryfitów oraz po raz pierwszy marsz Nordic Walking. O godz. 10:00 z gryfowskiego rynku wystartowało ponad 150 zawodników na 2dwie trasy: 10 km i 21 km. Każdy uczestnik w zestawie startowym otrzymał koszulkę, a po minięciu mety pamiątkowy medal.
Natomiast w niedzielę, 4 czerwca, równo z wybiciem  godziny 10:00, również  z gryfowskiego rynku wystartował I „Rowerowy Cross Gryfitów”. Trasa Crossu przebiegała wokół Jeziora Złotnickiego, a na metę jako pierwszy wjechał Adam Rogala z Gryfowa Śląskiego, który startował w kategorii open.
Wyniki na stronie http://www.czasomierzyk.pl/wyniki

3 czerwca ,w Gryfowie Śląskim, odbył się po raz ósmy Bieg Gryfitów oraz po raz pierwszy marsz Nordic Walking. O godz. 10:00 z gryfowskiego rynku wystartowało ponad 150 zawodników na dwie trasy: 10 km i 21 km. Każdy uczestnik w zestawie startowym otrzymał koszulkę, a po minięciu mety pamiątkowy medal.

Natomiast w niedzielę, 4 czerwca, równo z wybiciem godziny 10:00, również z gryfowskiego rynku wystartował I „Rowerowy Cross Gryfitów”. Trasa Crossu przebiegała wokół Jeziora Złotnickiego, a na metę jako pierwszy wjechał Adam Rogala z Gryfowa Śląskiego, który startował w kategorii open.

Wyniki na stronie http://www.czasomierzyk.pl/wyniki


Drukuj/generuj pdf

Na skróty