30.05.2011
Agnieszka Muszka

VII Festiwal Piosenki Międzynarodowej

VII Festiwal Piosenki Międzynarodowej

W dniu 26. maja 2011 w nowo wyremontowanym Miejskim Domu Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze odbył się VII Festiwal Piosenki Międzynarodowej organizowany przez Zespół Szkół Społecznych w Jeleniej Górze oraz Miejski Dom Kultury „Muflon”.

Festiwał dwie kategorie: występ solistów oraz występ zespołów. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 1o Monika Markowska.
W Festiwalu udział wzięłą blisko 50 artystów z wielu szkół z byłego województwa jeleniogórskiego. Profesjonalne Jury stwierdziło, że tegoroczne występy były na bardzo wysokim poziomie, co nas jako szkołę niezwykle cieszy, bowiem Monika Markowska wyśpiewała dwie Pierwsze Nagrody: w kategorii solistów i w kategorii zespołów (z zespołem NAF w składzie: Leonard Czernia – gitara basowa, Konrad Staszkiewicz – gitara, Tomasz Kuk – perkusja). Monika okazała się perfekcyjna pod względem wokalnym jak i językowym. 
Przygotowaniem występu zajmowała się Pani Monika Siedlecka – anglistka 
w naszej szkole.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

Festiwał miał dwie kategorie: występ solistów oraz występ zespołów. Zespół Szkół Ogólnokształconcych i Zawodowych w Gryfowie Śląskim reprezentowała uczennica klasy 1o Monika Markowska.
W Festiwalu udział wzięło blisko 50 artystów z wielu szkół z byłego województwa jeleniogórskiego. Profesjonalne Jury stwierdziło, że tegoroczne występy były na bardzo wysokim poziomie. Monika Markowska wyśpiewała dwie Pierwsze Nagrody: w kategorii solistów i w kategorii zespołów (z zespołem NAF w składzie: Leonard Czernia – gitara basowa, Konrad Staszkiewicz – gitara, Tomasz Kuk – perkusja). Monika okazała się perfekcyjna pod względem wokalnym jak i językowym. Przygotowaniem występu zajmowała się Pani Monika Siedlecka – anglistka w naszej szkole.

 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Drukuj/generuj pdf

Na skróty