22.11.2016
Agnieszka Muszka

Udrożnienie koryta Kwisy

Udrożnienie koryta Kwisy

Aktualnie trwają prace związane z udrożnieniem koryta Kwisy i odtworzeniem przekroju czynnego na dwóch bardzo newralgicznych jej odcinakach pierwszym przy zbiegu Oldzy z Kwisą i drugim przy tamie w Wieży.

Wykonawcą tych prac jest firma Meliobud z Nowogrodźca . Prace są wykonywane na zlecenie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. O  przeprowadzenie  tych prac bardzo zabiegał Burmistrz Gminy i Miasta wraz z radnym Jerzym Guzym , który w tej sprawie podejmował interwencję u Pani Poseł Zofii Czernow. 
Burmistrz Gminy i Miasta  bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, za to , że prace te będą wykonane jeszcze w bieżącym roku. W sposób szczególny dziękuję Panu Krzysztofowi Pacholczykowi z Nadzoru Wodnego w Zgorzelcu , za osobiste zaangażowanie się realizację tego zadania.

Wykonawcą tych prac jest firma Meliobud z Nowogrodźca . Prace są wykonywane na zlecenie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. O przeprowadzenie  tych prac bardzo zabiegał Burmistrz Gminy i Miasta wraz z radnym Jerzym Guzym, który w tej sprawie podejmował interwencję u Pani Poseł Zofii Czernow. Burmistrz Gminy i Miasta  bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, za to , że prace te będą wykonane jeszcze w bieżącym roku. 

W sposób szczególny dziękuję Panu Krzysztofowi Pacholczykowi z Nadzoru Wodnego w Zgorzelcu, za osobiste zaangażowanie się realizację tego zadania.

Burmistrz Gminy i Miasta

Olgierd Poniźnik

Drukuj/generuj pdf

Na skróty