14.06.2017
Agnieszka Muszka

Szkoła Podstawowa w Uboczu zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie

Szkoła Podstawowa w Uboczu zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie

Uczniowie klasy III pod opieką nauczycielki języka angielskiego Moniki Maciejko  i wychowawczyni Alicji Kuźniarz wykonali wspólnie plakat promujący spożywanie 100 % soków i musów, który został bardzo wysoko oceniony przez powołaną komisję.

 Wraz z uczniem klasy III Oskarem Kurczewskim  i przy ścisłej współpracy z mamą samego ucznia wykonaliśmy komiks „O Franku i Janku gdzie jeden spożywał 100 % sok i mus, a drugi nie”. 
Sukces był możliwy dzięki współpracy grona pedagogicznego, uczniów i rodziców. 
Główną nagrodą w konkursie jest Tablica Multimedialna, która będzie ważnym i przydatnym narzędziem multimedialnym podczas zajęć edukacyjnych (zwłaszcza nauki języka obcego). Nasze dzieci będą mogły z radością i bez ograniczeń z niej korzystać. 
Na forum chcielibyśmy baaaardzo serdecznie podziękować mamie ucznia klasy III, Pani Joannie Kurczewskiej  za wykonanie wspaniałych zdjęć promujących wykonane przez Nas prace.
Autor: Monika Maciejko

Wraz z uczniem klasy III Oskarem Kurczewskim  i przy ścisłej współpracy z mamą samego ucznia wykonaliśmy komiks „O Franku i Janku gdzie jeden spożywał 100 % sok i mus, a drugi nie”. Sukces był możliwy dzięki współpracy grona pedagogicznego, uczniów i rodziców. Główną nagrodą w konkursie jest Tablica Multimedialna, która będzie ważnym i przydatnym narzędziem multimedialnym podczas zajęć edukacyjnych (zwłaszcza nauki języka obcego). Nasze dzieci będą mogły z radością i bez ograniczeń z niej korzystać. Na forum chcielibyśmy baaaardzo serdecznie podziękować mamie ucznia klasy III, Pani Joannie Kurczewskiej  za wykonanie wspaniałych zdjęć promujących wykonane przez Nas prace.

Monika Maciejko

Drukuj/generuj pdf

Na skróty