07.06.2017
Agnieszka Muszka

Szkoł‚a podstawowa w Uboczu laureatem ogólnopolskiego konkursu

Szkoł‚a podstawowa w Uboczu laureatem ogólnopolskiego konkursu

Szkoła Podstawowa  im. W. S. Reymonta w Uboczu została Laureatem drugiej edycji Ogólnopolskiego KONKURSU EKOLOGICZNEGO „Edukujemy – Pomagamy” Grupa Konkurujemy w  kategorii szkół podstawowych. 

Od kilku lat nauczycielka przyrody Alicja Celejowska ściśle współpracuje z Organizacją Odzysku Reba S.A.- spółką wyspecjalizowaną w tworzeniu systemu zbiĂłrki  i odzysku baterii oraz akumulatorĂłw małogabarytowych.
Edukując uczniĂłw m.in. poprzez zbiĂłrkę baterii  uświadamia  im wpływ  ochrony środowiska i  przyczynienia się do zmniejszenia zanieczyszczenia Ziemi.
Celem akcji jest ograniczenie negatywnego wpływu zuĹźytych  baterii i akumulatorĂłw  na środowisko  oraz praktyczna  edukacja ekologiczna.
Jako nagrodę szkoła otrzymała przybory sportowe, które przyczynią się do rozwijania sprawności fizycznej uczniów.
Dziękujemy wszystkim za zbiĂłrkę zuĹźytych  baterii i zapraszamy do przekazywania ich do specjalnych pojemnikĂłw w naszej szkole.  

Od kilku lat nauczycielka przyrody Alicja Celejowska ściśle współpracuje z Organizacją Odzysku Reba S.A.- spółką wyspecjalizowaną w tworzeniu systemu zbiórki  i odzysku baterii oraz akumulatorów małogabarytowych.Edukując uczniów m.in. poprzez zbiórkę baterii  uświadamia  im wpływ  ochrony środowiska i  przyczynienia się do zmniejszenia zanieczyszczenia Ziemi.Celem akcji jest ograniczenie negatywnego wpływu zużytych  baterii i akumulatorów  na środowisko  oraz praktyczna  edukacja ekologiczna.Jako nagrodę szkoła otrzymała przybory sportowe, które przyczynią się do rozwijania sprawności fizycznej uczniów. Dziękujemy wszystkim za zbiórkę zużytych baterii i zapraszamy do przekazywania ich do specjalnych pojemników w naszej szkole.  

Drukuj/generuj pdf

Na skróty