24.05.2012
Agnieszka Muszka

Spacer wirtualny – sposób na promocję regionu

Spacer wirtualny – sposób na promocję regionu

Spacer wirtualny to wizytówka promocyjno-informacyjna obszaru Lokalnej Grupy Działania ,,Partnerstwo Izerskie”. Celem przedsięwzięcia jest pokazanie obszaru pod względem przyrodniczym, turystycznym, kulturowym i historycznym. 

W przedsięwzięciu wzięli udział agroturyści i rękodzielnicy. Pokazane zostały obiekty zabytkowe regionu, miejsca do wypoczynku i rekreacji, obiekty noclegowe. Dzięki profesjonalnie wykonanym zdjęciom, turysta może obejrzeć gospodarstwa agroturystyczne, co ułatwi mu wybór noclegu i pozwoli dostosować do swoich potrzeb. 

 

Tłumaczenie na język czeski, angielski i niemiecki sprawi, iż turyści zagraniczni w łatwy sposób będą mogli uzyskać najważniejsze informacje oraz zapoznać się z obszarem LGD. Zdjęcia wykonane latem i zimą oddają piękno tego regionu i zachęcają do odwiedzin przez cały rok.Wirtualny Spacer pozwala na wybór sposobu zwiedzania atrakcji turystycznych obszaru. 

 

Z długiej listy punktów turysta może wybrać te, które wydają się mu najbardziej ciekawe i warte zobaczenia. W zaciszu domowym słuchając opisów czytanych przez lektora można obejrzeć interesujące zdjęcia poszczególnych atrakcji,  zachwycić się przyrodą, zapoznać z kulturą i historią regionu. 

 

Spacer wirtualny to doskonały sposób na promocję regionu. Przedstawia miejsca atrakcyjne turystycznie, pokazuje piękno krajobrazu oraz oferuje bogatą bazę noclegową. 

 

Zapraszamy do wirualnej wędrówki

Drukuj/generuj pdf

Na skróty