15.06.2021
Paweł Cerkanowicz

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na webinarium pt. „Dofinansowanie na własny biznes i własny rozwój „– 30.06.2021 r. Jelenia Góra.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na webinarium pt. „Dofinansowanie na własny biznes i własny rozwój „– 30.06.2021 r. Jelenia Góra.

W trakcie spotkania informacyjnego on-line zostaną przedstawione projekty dotyczące kompleksowego wsparcia aktywizacji zawodowej m.in.: dotacje na zakładanie działalności gospodarczej, na wsparcie rozwoju zawodowego m.in. doradztwo zawodowe/szkolenia/staże/.

Spotkanie, w formie webinarium, odbędzie się na platformie internetowej ZOOM. Dla sprawnej organizacji prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na  adres: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl do dnia 29.06.2021r., do 15.00. Po rejestracji otrzymacie Państwo na swój adres e-mailowy indywidualny link do spotkania. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt telefoniczny z organizatorem. Udział w webinarium jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zastrzega się możliwość wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Do udziału zapraszamy:  osoby powyżej 30 roku życia bez zatrudnienia, zarejestrowane i niezarejestrowane jako bezrobotne należące przynajmniej do jednej z kategorii :

 • osoby bierne zawodowo,
 • osoby o niskich kwalifikacjach tj. do matury włącznie,
 • osoby z niepełnosprawnościami,
 • kobiety,
 • osoby powyżej 50 roku życia.
 • osoby które utraciły zatrudnienie z winy pracodawcy (bez względu na wiek),
 • osoby zagrożone utratą pracy (bez względu na wiek).

Webinarium odbędzie się: 30.06.2021r. (środa), w godz. 12.00-13.15

Program webinarium:

 • Przywitanie uczestników, źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
 • „Fundusz Dotacyjny – SILESIA” – projekt Agencji Karkonoskiej Agencji Rozwoju S.A  w ramach działania 8.3 Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.
 • „Aktywizacja dolnośląskiego rynku pracy – III edycja” – projekt partnerski z udziałem Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. dla subregionu jeleniogórskiego w ramach działania 8.5 Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.
 • Blok: Pytania i odpowiedzi

Organizator spotkania :

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Ul. Bankowa 27; 58-500 Jelenia Góra

tel. 75 619 97 44, 75 619 97 45; e-mail: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl

Drukuj/generuj pdf

Na skróty