27.02.2015
Agnieszka Muszka

Pożegnanie z ratuszem

Pożegnanie z ratuszem

2 lutego br. w gryfowskim ratuszu pożegnano pracownika, który przepracował w nim ponad czterdzieści lat. To rzadkość i do tego piękny dorobek zawodowy.

Rzadko się zdarza, aby człowiek po ukończeniu szkoły średniej pracował tyle lat w jednym zakładzie – mówi burmistrz Olgierd Poniźnik. – Pani Jadwiga Gajczyk pracę rozpoczęła 31 sierpnia 1973 roku. Pracowała na różnych stanowiskach – referenta, inspektora, jak również naczelnika referatu.

Przez 17 lat piastowała stanowisko ds. komunikacji, potem kolejne 17 na stanowisku ds. ewidencji i dowodów osobistych, a także wiele lat na różnych innych stanowiskach – m.in. obejmujących gospodarkę mieszkaniową i komunalną. Pracowała z pięcioma naczelnikami gmin od Antoniego Gołyszki, a kończąc na Antonim Lewkowiczu, a także z pięcioma burmistrzami poczynając od Jana Kowalskiego i kończąc na Olgierdzie Poniźniku.

– Dała się poznać jako bardzo rzetelny i obowiązkowy pracownik. Dobrze się spisała i teraz przeszła na zasłużoną emeryturę – podsumowuje burmistrz Gryfowa.

Ziemia Lubańska

Drukuj/generuj pdf

Na skróty