16.03.2015
Agnieszka Muszka

Podziękowanie

Podziękowanie

W imieniu całej Społeczności Uczniowskiej oraz Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej w Gryfowie Śląskim, pragniemy złożyć najserdeczniejsze wyrazy podziękowania wszystkim naszym darczyńcom i przyjaciołom, którzy byli z nami podczas Koncertu z okazji Dnia Kobiet 06.03.2015r.

Jesteśmy wdzięczni za Państwa nieocenione wsparcie, zaangażowanie i cenny wkład finansowy. Dzięki tej pomocy, możemy organizować imprezy okolicznościowe, ku uciesze naszych małych podopiecznych. Staramy się również otwierać na społeczność lokalną Gryfowa Śląskiego. Niezwykłymi gośćmi od pewnego czasu stały się przedszkolaki, które dzielnie prezentowały swoje umiejętności taneczne. Imprezę uświetnili swoją obecnością uczniowie szkoły tanecznej z Lubania, oraz para klasy S. Również nasi podopieczni mieli okazję zawładnąć parkietem. Zarówno uczniowie grupy młodszej, jak i starszej pokazali jak wiele nauczyli się podczas zajęć tanecznych, prowadzonych w naszej szkole przez Pana Mirosława Mleczka. W nowej odsłonie zaprezentowała się także szkolna grupa czirliderek. Tu szczególne podziękowania kierujemy w stronę Państwa Renaty i Zbigniewa Czerniejewskich, za ufundowanie nowych strojów dla dziewczynek. Czas umilały nam również swoim śpiewem uczennice z grupy wokalnej ,,Wesołe Nutki” pod kierunkiem pana Macieja Styszyńskiego. Oprócz tańca i śpiewu, uczestnicy koncertu mogli obejrzeć minikabaret muzyczny, przygotowany przez nauczycielki z naszej szkoły. Widowisko obracające się wokół tematyki związanej z Dniem Kobiet,

w zabawny sposób ukazało widzom lekko przerysowany wizerunek współczesnej pani, która już tradycyjnie nie ma się w co ubrać, choć szafa pełna jest ciuchów, nie pogardzi brzękiem „złotóweczek”, czeka na wielką miłość i nie przestaje marzyć. Kabaret zamknęły śpiewne życzenia w wykonaniu panów.

Staraliśmy się zapewnić również naszym wspaniałym gościom ciepłe i zimne napoje, a także połechtać podniebienie słodkimi kawałkami domowego ciasta. Wszystkie ciasta zostały upieczone przez naszych rodziców, za tę pomoc, szczególnie dziękujemy. Po raz kolejny udowodniliście Państwo swoją otwartość i pomoc szkole.

 

                  Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy tak licznie odpowiedzieli na zaproszenie
i postanowili ten wieczór spędzić wspólnie z nami. Ze sprzedaży biletów podczas koncertu, oraz dzięki Państwa hojności udało się nam uzbierać kwotę 3000 zł, która zostanie przeznaczona na zakup niezbędnego sprzętu nagłaśniającego do szkoły.

Państwa entuzjazm i pomoc pozwala nam budować coraz lepsze warunki rozwoju dzieci.

Zapraszamy do wspólnej zabawy za rok.

 

 Dyrekcja, Uczniowie

i Grono Pedagogiczne

Szkoły Podstawowej

w Gryfowie Śląskim

Drukuj/generuj pdf

Na skróty