05.06.2013
Agnieszka Muszka

Plac zabaw w Proszówce już otwarty!

Plac zabaw w Proszówce  już otwarty!

Zakończono budowę  placu zabaw w Proszówce przy remizie strażackiej. Zadanie wykonano z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objęte PROW na lata 2007-2013 dofinansowanego przez Urząd Marszałkowski we Wrocławiu na podstawie umowy nr 00837-6930-UM0140679/11 zgodnie ze złożonym projektem pod nazwą  „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na radosny plac zabaw „Małej Myszki” – szansą aktywizacji dzieci.

Posadowienie placu zabaw  wpłynie na poprawę infrastruktury rekreacyjnej w sołectwie oraz przyniesie wiele korzyści lokalnej społeczności.

Beneficjentem jest Stowarzyszenie Rozwoju Proszówki, które serdecznie zaprasza wszystkie dzieci, młodzież oraz całe rodziny do korzystania z placu,  spędzania czasu wolnego w tym pieknym miejscu.

Oficjalne otwarcie placu zabaw nastąpi najprawdopodobniej pod koniec czerwca 2013, wszystko zależy od pogody, która ostatnio nie jest łaskawa – o szczegółach będziemy informować na stronie Urzędu Miasta Gryfów Śl.

Zapraszamy do korzystania.

Anna Zawisza-Paliwoda

Drukuj/generuj pdf

Na skróty