21.02.2011
Agnieszka Muszka

Piłkarze na hali

Piłkarze na hali

30 stycznia odbył się I Turniej Piłki Halowej o Puchar Przechodni Hotelu „Stacja nad Kwisą” w Gryfowie Śl. W turnieju wzięło udział 8 zespołów: Czarni Lwówek, Gryf Gryfów Śląski, Różanka Wrocław, Street Squad Jelenia Góra, Ślęza I Wrocław, Ślęza II Wrocław, Warta Bolesławiecka i Włókniarz Leśna.

Drużyna Gryfa w grupie, w której grała zajęła ostatnie 4 miejsce, zaś w końcowej klasyfikacji po zwycięskim meczu z Różanką Wrocław ostatecznie uplasowała się na przedostatniej 7 pozycji. Cały turniej wygrał zespół Ślęzy I Wrocław, który w finale pokonał Czarnych Lwówek 5:4 po rzutach karnych, gdyż w regulaminowym czasie gry i w dogrywce nie wyłoniono zwycięzcy.

PÓŁFINAŁY I MECZE O MIEJSCA:
MECZ O VII MIEJSCE: Gryf Gryfów Śl. – Różanka Wrocław 2:1; Półfinał „A”: Ślęza I Wrocław – Ślęza II Wrocław 4:2; Półfinał „B”: Włókniarz Leśna – Czarni Lwówek 1:4; Mecz o V miejsce: Street J. Gora – Warta Bolesławiecka 1:1 (2:3 po rzutach karnych); MECZ O III MIEJSCE: Ślęza II Wrocław – Włókniarz Leśna 0:4; MECZ O I MIEJSCE: Ślęza I Wrocław – Czarni Lwówek Śl. 1:1 (5:4 po rzutach karnych);
WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE: Najlepszy zawodnik – Mateusz Zatylny (Czarni Lwówek Śl.), najlepszy bramkarz – Przemysław Salamaga (Ślęza II Wrocław), król strzelców – Mateusz Janas (Ślęza I Wrocław) – 9 bramek w turnieju.

 

Ziemia Lubańska Nr 4(411) * 16.02-2.03.2011

Drukuj/generuj pdf

Na skróty