03.10.2011
Agnieszka Muszka

Pieniądze dla firm na obszarach wiejskich

Pieniądze dla firm na obszarach wiejskich

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła terminy naboru wniosków w ramach działań Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw oraz Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej.

W ramach działania Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw wnioski o dofinansowanie będzie można składać przez Oddizały Regionalne ARiMR od 26 września do 7 października 2011r.

 

W ramach działania Różnicowanie działalności nierolniczej wnioski będzie można składać w Oddizałach Regionalnych ARiMR w dwóch terminach:

 

– w pierwszym od 27 września do 14 października 2011, wnioski o przyznanie pomocy na inwestycje związane z wytwarzaniem biogazu rolniczego lub energii elektrycznej z biogazu rolniczego.

 

– w drugim od 17 października do 4 listopada 2011, wnioski o pomoc mogą składać wszyscy, którzy planują inne inwestycje niż związane z wytwarzaniem biogazu lub energii elektrycznej.

 

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie www.dofinansowaniedlafirm.pl oraz na stronach Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Drukuj/generuj pdf

Na skróty