30.08.2021
Paweł Cerkanowicz

Mobilny punkt informacyjny Programu „Czyste powietrze”

Mobilny punkt informacyjny Programu „Czyste powietrze”

Podczas festynu integracyjnego w m. Wieża, który odbył się w sobotę, 21.08.2021 r., jego uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z rządowym Programem „Czyste powietrze”, odwiedzając plenerowe stoisko gminnego punktu konsultacyjno-informacyjnego w/w programu.

Zainteresowani otrzymaniem dotacji na wymianę starego pieca i termomodernizację swoich domów mogli konsultować swoje zamierzenia inwestycyjne i zadawać pytania panu Krzysztofowi Rozenbajger, który starał się udzielać wyczerpujących odpowiedzi i merytorycznych informacji w tym zakresie.

Bardzo dziękujemy za pomoc przy zorganizowaniu mobilnego – plenerowego punktu informacyjnego Pani Renacie Adamskiej – Sołtys Wieży oraz innym współorganizatorom tej oryginalnej i bardzo udanej imprezy, jakim był festyn – „Bieg Wieżozwierza”.

W najbliższym czasie, z takiego plenerowego stoiska konsultacyjno-informacyjnego Programu „Czyste powietrze” będzie można skorzystać:

– dnia 04.09.2021 r. – w m. Proszówka, podczas festynu „Piesze wędrówki z Gryfowa do Proszówki” oraz

– dnia 12.09.2021 r. – w m. Ubocze, podczas Dożynek Gminnych.

Odwiedzając to tematyczne stoisko, każdy może dowiedzieć się m.in. o zasadach w/w programu i procesie składania wniosków, jak również otrzymać ulotki i broszury informacyjne.

Już teraz zapraszamy Państwa do licznego odwiedzania mobilnego punktu informacyjnego Programu „Czyste powietrze” podczas w/w zaplanowanych imprez oraz zachęcamy do kontaktów – na bieżąco – z działającym w gryfowskim ratuszu,  gminnym punktem konsultacyjno-informacyjnym tego programu – tel. 667 813 552, mail: czystepowietrze@gryfow.pl

Drukuj/generuj pdf

Na skróty