13.08.2014
Agnieszka Muszka

Lifting świetlic wiejskich

Lifting świetlic wiejskich

Dzięki środkom finansowym pozyskanym z Europejskiego Funduszu Rolnego Rozwoju Obszarów Wiejskich  dobiegły końca prace remontowe świetlicy wiejskiej w Krzewiu Wielkim. Zakres prac obejmował m.in. wymianę pokrycia dachu wraz z opierzeniem i przemurowaniem kominów, naprawę konstrukcji dachu wraz z klamrowaniem ścian, wykonanie nowych tynków zewnętrznych i drenażu opaskowego.

Na finiszu jest także modernizacja świetlicy wiejskiej w Rząsinach, a zakres robót jest identyczny jak przy obiekcie w Krzewiu Wielkim. Jedyną różnicą jest to, że budynek odnawiany był także wewnątrz. Przebudowane zostało jedno z pomieszczeń na parterze świetlicy, skuto tynki wewnętrzne. Poza tym wykonano malowanie ścian, częściową wymianę stolarki okiennej i drzwiowej. 
W obu przypadkach prace wykonywała firma „EL-Stan” z Gryfowa Śl. Łączna wartość obu zadań to 380.247,95 zł.


Na finiszu jest także modernizacja świetlicy wiejskiej w Rząsinach, a zakres robót jest identyczny jak przy obiekcie w Krzewiu Wielkim. Jedyną różnicą jest to, że budynek odnawiany był także wewnątrz. Przebudowane zostało jedno z pomieszczeń na parterze świetlicy, skuto tynki wewnętrzne. Poza tym wykonano malowanie ścian, częściową wymianę stolarki okiennej i drzwiowej. W obu przypadkach prace wykonywała firma „EL-Stan” z Gryfowa Śl. Łączna wartość obu zadań to 380.247,95 zł.Drukuj/generuj pdf

Na skróty