03.07.2015
Agnieszka Muszka

Letnie zabawy z ceramiką

Letnie zabawy z ceramiką

W ramach Letnich Warsztatów Twórczych , M-GOK w Gryfowie Śląskim, zaprasza także do udziału w wyjazdowych zajęciach w Pracowni Ceramicznej w Radogoszczy (koło Lubania).

Pracownia jest organizatorem zajęć artystyczno-edukacyjnych zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, jak i maluchów z opiekunami.
Uczestnicy zapoznają się z tworzywem naturalnym jakim jest glina. Praca z gliną jest dla dzieci świetną rozwijającą zabawą, dzięki której odkrywają swoje możliwości, realizują fantastyczne pomysły, cieszą się tworzeniem rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. Warsztaty z ceramiki uspokajają, rozwijają kreatywność, wyobraźnie i zdolności manualne. Zajęcia prowadzi ceramik Agnieszka Marcinkowska.
Koszt warsztatów:
25 zł – dziecko wraz z opiekunem
Kwota obejmuje:
– Warsztaty ceramiczne 
– Ognisko z kiełbaskami
– Poczęstunek – kawa, herbata, ciasto
– Swobodne zabawy w plenerze
ZAPISY pod nr 663 369 148
Zapraszamy serdecznie!

Pracownia jest organizatorem zajęć artystyczno-edukacyjnych zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, jak i maluchów z opiekunami.Uczestnicy zapoznają się z tworzywem naturalnym jakim jest glina. Praca z gliną jest dla dzieci świetną rozwijającą zabawą, dzięki której odkrywają swoje możliwości, realizują fantastyczne pomysły, cieszą się tworzeniem rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. Warsztaty z ceramiki uspokajają, rozwijają kreatywność, wyobraźnie i zdolności manualne. Zajęcia prowadzi ceramik Agnieszka Marcinkowska.Koszt warsztatów:25 zł – dziecko wraz z opiekunemKwota obejmuje:- Warsztaty ceramiczne – Ognisko z kiełbaskami- Poczęstunek – kawa, herbata, ciasto- Swobodne zabawy w plenerzeZAPISY pod nr 663 369 148Zapraszamy serdecznie!

Drukuj/generuj pdf

Na skróty