17.06.2015
Agnieszka Muszka

Konkurs Teatrhair 2015 w Bolesławcu

Konkurs Teatrhair 2015 w Bolesławcu

Główne nagrody w konkursie Teatrhair2015 w Bolesławcu przyznano uzdolnionym fryzjerkom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim.

12 czerwca 2015 roku w Teatrze Starym w Bolesławcu rozstrzygnięto konkurs „Fantazyjne Fryzury” zorganizowany przez Starostwo Powiatowe, Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości oraz Bolec.Info. dla uczniów szkół zawodowych powiatu bolesławieckiego, lwóweckiego i lubańskiego.  
Konkurs promował praktyczne kształcenie uczniów zasadniczych szkół zawodowych, którzy w sposób innowacyjny rozwijają fryzjerskie umiejętności łącząc kreację postaci z daną epoką historyczną, filmową lub teatralną.      
Jury przyznało I miejsce Patrycji Kantor za stylizację postaci Marii Antoniny Habsburg, uczennica praktykuje w Salonie Fryzjerskim „Diamante” w Lubaniu. Wyróżnienie uzyskała Sandra Kotlińska za stylizację postaci Georginii Cavendish. Mistrzem szkolącym uczennicy jest Pani Sylwia Zielińska z Salonu Fryzjerskiego w Mirsku. Nagrodę wręczał Pan Dariusz Kwaśniewski Starosta Bolesławiecki.
W konkursie internetowym na najładniejszą fryzurę Bolec.Info przyznało nagrodę Sandrze Kotlińskiej. Uczennica uzyskała 331 głosów.  Nagrodę wręczał Pan Marcin Marczewski z Bolec.Info.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali zaproszenie na wycieczkę do Warszawy połączoną ze zwiedzaniem parlamentu, ufundowaną przez senatora Pana Jana Michalskiego. Nagrody konkursowe ufundowało Starostwo Bolesławieckie.
Gratulujemy naszym fryzjerkom i życzymy więcej takich wspaniałych sukcesów.

12 czerwca 2015 roku w Teatrze Starym w Bolesławcu rozstrzygnięto konkurs „Fantazyjne Fryzury” zorganizowany przez Starostwo Powiatowe, Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości oraz Bolec.Info. dla uczniów szkół zawodowych powiatu bolesławieckiego, lwóweckiego i lubańskiego.  Konkurs promował praktyczne kształcenie uczniów zasadniczych szkół zawodowych, którzy w sposób innowacyjny rozwijają fryzjerskie umiejętności łącząc kreację postaci z daną epoką historyczną, filmową lub teatralną.Jury przyznało I miejsce Patrycji Kantor za stylizację postaci Marii Antoniny Habsburg, uczennica praktykuje w Salonie Fryzjerskim „Diamante” w Lubaniu. Wyróżnienie uzyskała Sandra Kotlińska za stylizację postaci Georginii Cavendish. Mistrzem szkolącym uczennicy jest Pani Sylwia Zielińska z Salonu Fryzjerskiego w Mirsku. Nagrodę wręczał Pan Dariusz Kwaśniewski Starosta Bolesławiecki.W konkursie internetowym na najładniejszą fryzurę Bolec.Info przyznało nagrodę Sandrze Kotlińskiej. Uczennica uzyskała 331 głosów.  Nagrodę wręczał Pan Marcin Marczewski z Bolec.Info.Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali zaproszenie na wycieczkę do Warszawy połączoną ze zwiedzaniem parlamentu, ufundowaną przez senatora Pana Jana Michalskiego. Nagrody konkursowe ufundowało Starostwo Bolesławieckie.Gratulujemy naszym fryzjerkom i życzymy więcej takich wspaniałych sukcesów.

Drukuj/generuj pdf

Na skróty