10.09.2012
Agnieszka Muszka

Komunikat specjalny

Komunikat specjalny

W związku z wieloma zapytaniami dotyczącymi wielospecjalistycznej przychodni zdrowia w Gryfowie Śląskim informuję :

  1. Prace budowlane dobiegły końca w miesiącu lipcu i zostały odebrane.
  2. Prace związane z budową parkingów zostały zakończone z dniem 31 sierpnia 2012 r. Pozostały jeszcze sprawy dotyczące urządzenia terenów zielonych, które zamierzamy wykonać do 15 października br. systemem gospodarczym.
  3. Jeszcze raz chcę podkreślić, że przychodnia nie została sprzedana ( jak głosi plotka) Jest dalej własnością Gminy Gryfów Śląski. Została użyczona dla Wielospecjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu, który będzie świadczył usługi zdrowotne o wysokim standardzie. WSPZOZ w Zgorzelcu podjął działania zmierzające do wyposażenia przychodni i pozyskania kadry medycznej niezbędnej do zakontraktowania usług.
  4. WSPZOZ  w Zgorzelcu w miesiącu październiku zgłosi nasz Ośrodek do konkursu na świadczenie usług rozpocznie się w styczniu 2013 roku. Wcześniej planowane otwarcie przychodni nie jest możliwe, bowiem NFZ O)/ we Wrocławiu nie ogłosił  konkursu tylko dla naszej przychodni na 3 miesiące jakie zostały do końca br.
  5. W miesiącu listopadzie zamierzamy w przychodni zorganizować białą niedzielę, tak aby umożliwić naszym mieszkańcom ( i nie tylko ) zapoznanie się z warunkami funkcjonowania naszej przychodni zdrowia.

    Burmistrz Gminy i Miasta

    Olgierd Poniźnik

Drukuj/generuj pdf

Na skróty