19.02.2014
Agnieszka Muszka

KOMUNIKAT – Akcja PIT 2014

KOMUNIKAT – Akcja PIT 2014

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Lwówku Śląskim uprzejmie informuje, że dla ułatwienia Naszym podatnikom dokonania rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych za 2013 rok, tutejszy Urząd podjął następujące działania:

– w dniu 5 kwietnia 2014 roku (sobota) w godzinach od 09:00 do 13:00 w siedzibie Urzędu zostanie zorganizowany tzw. DZIEŃ OTWARTY, na który serdecznie zapraszamy wszystkich podatników. W tym dniu udzielona zostanie indywidualna pomoc w zakresie sporządzania i przesyłania deklaracji w formie elektronicznej;

– w dniach 28, 29 i 30 kwietnia 2014 roku Urząd Skarbowy będzie obsługiwał podatników w wydłużonych godzinach pracy, tj. do godziny 18:00.

Ponadto informujemy, że dla podatników chcących złożyć zeznanie podatkowe w formie elektronicznej – na parterze Urzędu wyodrębniono pomieszczenie ze stanowiskiem komputerowym oraz wyznaczono pracownika, który udzieli pomocy technicznej i merytorycznej przy składaniu tych deklaracji (tel. 75-7820290, 75-7820304).

Jednocześnie przypominamy, że przy wejściu głównym do siedziby Urzędu Skarbowego umieszczona jest skrzynka podawcza, do której – poza godzinami pracy tut. Urzędu – można wrzucić zeznanie roczne.

Szczególnie zachęcamy Państwa do skorzystania na stałe z prostej i wygodnej, a przede wszystkim taniej metody przesyłania deklaracji podatkowych drogą elektroniczną. System e-deklaracje umożliwia każdemu podatnikowi samodzielne i łatwe składanie deklaracji podatkowej drogą elektroniczną – ze szczególnym uwzględnieniem zeznania rocznego, udostępniając w tym celu interaktywne formularze podatkowe oraz instrukcje dotyczące ich wypełniania i przesyłania.

Pełny opis systemu e-Deklaracje dostępny jest na stronie Ministerstwa Finansów:

                               www.e-deklaracje.gov.pl

Drukuj/generuj pdf

Na skróty