06.07.2016
Agnieszka Muszka

KINO POD GWIAZDAMI Banku BGŻ BNP Paribas W GRYFOWIE ŚLĄSKIM

KINO POD GWIAZDAMI Banku BGŻ BNP Paribas W GRYFOWIE ŚLĄSKIM

Bank BGŻ BNP Paribas już po raz trzeci zaprasza do mobilnego KINA POD GWIAZDAMI. W tym roku mieszkańcy 45 miejscowości będą mieli okazję wziąć udział w Filmowych Piknikach Rodzinnych. Inauguracja tegorocznej edycji projektu odbyła się 2 lipca na XXI Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach podczas specjalnego pokazu filmu „Planeta Singli”.
Kino Pod GWIAZDAMI to drugi, obok tenisa, filar strategii sponsoringowej Banku BGŻ BNP Paribas, który z sukcesem realizowany jest na wielu płaszczyznach pod hasłem „WE LOVE CINEMA”. Najmłodszych zapraszamy na seans o smokach o godzinie 18.00, a na starszych widzów czekamy o godzinie 20.00 z tegorocznym przebojem kinowym „Planeta Singli” z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem w rolach głównych.
Od godziny 16.00, na odwiedzających KINO POD GWIAZDAMI, czekają między innymi: konkursy wiedzy filmowej, malowanie buziek, wspólne kręcenie filmu poklatkowego.
Aby wziąć udział w wydarzeniu należy jedynie wypełnić ankietę dostępną w oddziale Banku BGŻ BNP Paribas w Gryfowie Śląskim lub u animatorów w strefie KINA POD GWIAZDAMI. W zamian uczestnik otrzyma bezpłatny bilet wstępu na wybrany seans.
Dodatkowy bonusem akcji jest możliwość wygrania rodzinnej wycieczki na Zanzibar.
Gryfów Śląski, rynek, 20 lipca – zapraszamy!

Bank BGŻ BNP Paribas już po raz trzeci zaprasza do mobilnego KINA POD GWIAZDAMI. W tym roku mieszkańcy 45 miejscowości będą mieli okazję wziąć udział w Filmowych Piknikach Rodzinnych. Inauguracja tegorocznej edycji projektu odbyła się 2 lipca na XXI Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach podczas specjalnego pokazu filmu „Planeta Singli”.Kino Pod GWIAZDAMI to drugi, obok tenisa, filar strategii sponsoringowej Banku BGŻ BNP Paribas, który z sukcesem realizowany jest na wielu płaszczyznach pod hasłem „WE LOVE CINEMA”. Najmłodszych zapraszamy na seans o smokach o godzinie 18.00, a na starszych widzów czekamy o godzinie 20.00 z tegorocznym przebojem kinowym „Planeta Singli” z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem w rolach głównych.Od godziny 16.00, na odwiedzających KINO POD GWIAZDAMI, czekają między innymi: konkursy wiedzy filmowej, malowanie buziek, wspólne kręcenie filmu poklatkowego.Aby wziąć udział w wydarzeniu należy jedynie wypełnić ankietę dostępną w oddziale Banku BGŻ BNP Paribas w Gryfowie Śląskim lub u animatorów w strefie KINA POD GWIAZDAMI. W zamian uczestnik otrzyma bezpłatny bilet wstępu na wybrany seans.Dodatkowy bonusem akcji jest możliwość wygrania rodzinnej wycieczki na Zanzibar.Gryfów Śląski, rynek, 20 lipca – zapraszamy!


Drukuj/generuj pdf

Na skróty