28.01.2015
Agnieszka Muszka

Karnawał z babcią i dziadkiem

Karnawał z babcią i dziadkiem

W sobotę 17 stycznia 2015 roku w Centrum Kulturalnym w Uboczu odbyła się zorganizowana przez Szkołę Podstawową im. W.S. Reymonta w Uboczu  zabawa karnawałowa dla dzieci połączona z Dniem Babci i Dziadka. Jak corocznie  frekwencja gości dopisała. Po powitaniu przez Panią dyrektor szkoły Annę Pląskowską  wszystkich przybyłych na uroczystość, zaprezentowano program artystyczny.

Jasełka przygotowane pod kierunkiem Pani Alicji Jaworskiej wprowadziły   nas ponownie w świąteczny nastrój bożonarodzeniowy. Następnie wystąpiły dzieci z programem artystycznym poświęconym ukochanym babciom i dziadkom, które przygotowały Panie Alicja Kuźniarz i Danuta  Sieradzka. Po oklaskach mali artyści obdarowali swoich ukochanych dziadków prezentami.  Nie zabrakło wspaniałej muzyki , konkursów  i  wspólnej zabawy, prowadzonej przez Pana Swastka. Dzieci przebrane w różne stroje prezentowały swoje umiejętności  taneczne i wokalne. Organizacja  przez szkołę tej wspaniałej uroczystości daje okazję do wspólnej integracji kilku pokoleń mieszkańców wsi i okolic.

Dyrektor Szkoły składa serdeczne podziękowania Radzie Rodziców, Radzie Sołeckiej oraz Pracownikom Szkoły, którzy w różny sposób przyczynili się zorganizowania zabawy , na której bawiły się cztery pokolenia.

Alicja Celejowska

Drukuj/generuj pdf

Na skróty