04.03.2010
Agnieszka Muszka

I posiedzenie Komitetu Organizacyjnego „Kwisonalia 2010”

I posiedzenie Komitetu Organizacyjnego „Kwisonalia 2010”

25 lutego br. w Ratuszu odbyło się inauguracyjne posiedzenie Komitetu Organizacyjnego Kwisonaliów 2010r. W składzie Komitetu są niewielkie zmiany – powołano w jego skład przedstawicieli Stowarzyszenia Rewolucja oraz Przewodniczącego Rady Młodzieżowej.

Wybrano Prezydium Komitetu w składzie: Przewodniczący – Olgierd Poniźnik, Zastępca – Edyta Wilczacka i Robert Skrzypek, Sekretarz – Jerzy Andrzejczak, szef Biura Organizacyjnego – Anna Domino i Biura Informacyjnego – Agnieszka Muszka. Na posiedzeniu ustalono, że XI Kwisonalia odbędą się w dniach 11 – 13 czerwca w tradycyjnym miejscu – zakole Kwisy.

 

Program artystyczny w szczegółach będzie zatwierdzony na następnym posiedzeniu Komitetu w marcu, ale dziś mogę poinformować Państwa, że w piątek (11 czerwca) po uroczystości otwarcia scenę zdominuje muzyka młodzieżowa, w sobotę wystąpi zespół „Leszcze”, a w niedziele Andrzej „Piasek” Piaseczny z zespołem. O kolejnych ustaleniach i szczegółach Kwisonaliów 2010 będę Państwa Informował w kolejnych wydaniach Kuriera Gryfowskiego.

Drukuj/generuj pdf

Na skróty