25.02.2015
Agnieszka Muszka

Gramy, gramy medale i puchary zdobywamy

Gramy, gramy medale i puchary zdobywamy

Grudzień, styczeń i luty to miesiące w których Akademia Piłkarska Gryfów Śląski grała praktycznie cotygodniowo w turniejach organizowanych przez okoliczne kluby. Jak to bywa podczas takich zawodów, była radość i smutek, miejsca na podium i te troszkę gorsze, jednak zawsze były emocje, których nie da się opisać słowami.

Wystąpiliśmy w 10 turniejach i kilku meczach towarzyskich co stanowi naprawdę olbrzymią dawkę treningu dla młodych chłopców. Poziom turniejów był bardzo wysoki, wszystkie drużyny do końca walczyły o cenne bramki i wszyscy okazywali się zwycięzcami. To co nas wyróżnia to przede wszystkim brak presji na wynik, miła i kulturalna atmosfera, świetna zabawa, zasady fair-play.

 

NOWY NABÓR

Już od marca nadszedł czas na otwarcie list akademii na nowych rządnych sportowych emocji młodych piłkarzy. Jak co roku bramy akademii otwierają się na nowych 4-10- latków , którym w trakcie naszych zajęć staramy się przybliżyć świat piłki nożnej poprzez kolorowy świat bajek i baśni.

Zajęcia dla naszych najmłodszych są prowadzone dwa razy w tygodniu po 60 min, a zapisy do grup kończą się wraz z zapełnieniem listy chętnych, przy założeniu iż grupy nie przekraczają 15 piłkarzy przypadających na 1 trenera. Poprzez taką liczebność i przedział czasu możemy w najlepszy sposób trafić do młodego adepta akademii.

Nabory prowadzimy w rocznikach od 2011 do 2005 w tym również chłopców o zamiłowaniach bramkarskich. Treningi dla grup już istniejących, odbywają się w formie dwóch treningów tygodniowo po 90 min.

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z opiekunem oddziału pod numerem 507-828-309 (Krzysztof Gajewski)

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszy bezpłatnym treningu!!!
Przyjdź i przekonaj się, że warto!!

 

Drukuj/generuj pdf

Na skróty