18.09.2007
Agnieszka Muszka

DOFINANSOWANE KURSY JĘZYKOWE W GRYFOWIE ŚLĄSKIM!!!

DOFINANSOWANE KURSY JĘZYKOWE W  GRYFOWIE ŚLĄSKIM!!!

Od połowy października 100 mieszkańców naszej gminy będzie mogło skorzystać  z dofinansowanych kursów językowych prowadzonych Metodą SITA.

Gmina Bliżej  Europy


Ośrodek Językowy SITA, 3WAY Dynamiczne Centrum Językowe  i Akademia  Nauki wspólnie ze sponsorami zorganizowali akcję „Gmina Bliżej  Europy”. Dzięki niej będzie  można poznać lub udoskonalić znajomość takich języków jak : angielski i niemiecki.


Dla wszystkich


Propozycja ta skierowana jest zarówno do osób dorosłych jak i młodzieży od 15 roku życia.
W gminie utworzone zostaną małe 8-10 osobowe grupy, które uczyć się będą języka metodą SITA. Sam kurs poprzedzą zajęcia z technik relaksacyjnych.
Każdy uczestnik kursu płaci za szkolenie 399 złotych, czyli zaledwie 40 procent wartości jednego poziomu kursu, gdyż normalna cena waha się od 900 zł do 1500 zł. Jeden poziom nauki języka obcego metodą SITA porównywalny jest z siedmiomiesięcznym kursem metodą klasyczną. W tej kwocie uczestnik otrzymuje zestaw materiałów z nagraniem dźwiękowym i podręcznik.


Akcja odbędzie się pod patronatem Urzędu Miasta w Gryfowie i Kuriera Gryfowskiego. Dokładne informacje na temat kursu można uzyskać w Bibliotece Publicznej w Gryfowie Śląskim tel. 0 75 78 13 387


Jak się zgłosić?


Warunkiem  wzięcia udziału w akcji jest przysłanie formularza zgłoszeniowego do Ośrodka Językowego  SITA na adres : 59-400 Jawor, Rynek 20  tel. 076 729 40 80 lub drogą mailową : cnjawor@cn.sita.pl. Zgłoszenia należy przesłać do końca  września 2007.
Więcej informacji oraz kupony zgłoszeniowe na stronie: www.blizejeuropy.pl


                            ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Drukuj/generuj pdf

Na skróty