19.02.2014
Agnieszka Muszka

Babciu, dziadku co Ci dam………

Babciu, dziadku co Ci dam………

……takimi ciepłymi słowami wnuczęta składały swoim babciom i dziadkom życzenia.

W pewną sobotę  styczniową  18 stycznia 2014r. w Centrum Kultury w Uboczu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci  i Dziadka  połączona z balem karnawałowym dla przedszkolaków i  uczniów szkoły podstawowej z Ubocza. 

Na uroczystość dzieci zaprosiły swoje babcie i dziadków oraz wszystkich chętnych seniorów z całej wioski. Dyrektor szkoły Anna Pląskowska powitała wszystkich uczestników, złożyła życzenia i zaprosiła do wspólnej zabawy. Zaśpiewano Gościom 100 lat. Uczniowie i przedszkolacy przedstawili program artystyczny, który został nagrodzony gromkimi brawami, a w niektórych oczach zakręciła się łezka. 

Zabawy przy muzyce przeplatano różnymi  konkursami. Najbardziej  spodobał się wszystkim  konkurs – karmienia dziadka  ptysiem przez babcię, która miała zawiązane oczy.  W czasie przerwy  można było wypić kawę, herbatę, czy zimne napoje, które ufundowała Rada Rodziców oraz posilić się pysznym  ciastem upieczonym przez rodziców. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej pięknej uroczystości.

 

Drukuj/generuj pdf

Na skróty