10.02.2012
Agnieszka Muszka

Awaria wody

Awaria wody
W dniu 09.02.2012r. około godziny 14.00 nastąpiła awaria hydrantu w okolicach byłego posterunku Policji na ulicy Kolejowej. W skutek tej awarii połowa miasta nie ma wody. Po całonocnej pracy, utrudnionej przez silny mróz około godziny 8.30 udało się dokopać i zlokalizować usterkę. W tej chwili trwają prace związane z wypompowywaniem wody, oraz naprawą uszkodzonej rury.
Usunięcie usterki nastąpi w najbliższych godzinach, jednakże trudno dokładnie określić o której godzinie popłynie woda w kranach.
Od godziny 10.00 zostanie rozwożona niebieskim beczkowozem woda pitna , a samochodem pożarniczym woda do celów gospodarczych. Wozy dostarczą wodę na obszarze ulic które nie mają wody.     

W dniu 09.02.2012r. około godziny 14.00 nastąpiła awaria sieci wodociągowej w okolicach byłego Komisariatu Policji na ulicy Kolejowej. W skutek tej awarii znacząca część miasta nie ma wody. Po całonocnej pracy, utrudnionej przez silny mróz około godziny 8.30 (10 lutego) udało się dokopać i zlokalizować usterkę. 

W tej chwili trwają prace związane z wypompowywaniem wody, oraz naprawą uszkodzonej rury.Usunięcie usterki nastąpi w najbliższych godzinach, jednakże trudno dokładnie określić o której godzinie popłynie woda w kranach.

 

Od godziny 11.00 zostanie rozwożona niebieskim beczkowozem woda pitna, a samochodem pożarniczym woda do celów gospodarczych. Samochody dostarczą wodę na obszarze ulic które nie mają wody.    

 

 

Urząd Gminy i Miasta

w Gryfowie Śląskim

Drukuj/generuj pdf

Na skróty