Wolontariat pracowniczy
30.10.2007
Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych oraz Stowarzyszenie Centrum Aktywności Lokalnej „Dialog – Edukacja – Współpraca” mają zaszczyt zaprosić organizacje pozarządowe, przedstawicieli władz samorządowych, placówek publicznych i pracodawców na otwarte seminarium pt.: „Wolontariat pracowniczy – być bliżej ludzi”.