06.08.2021
Paweł Cerkanowicz

04.08.2021 odbyło się pierwsze miesięczne losowanie nagród w Loterii Narodowego Programu Szczepień

04.08.2021 odbyło się pierwsze miesięczne losowanie nagród w Loterii Narodowego Programu Szczepień

Dwa samochody Toyota Corolla oraz dwa razy po 100 000 zł można było wygrać w pierwszym miesięcznym losowaniu Loterii Narodowego Programu Szczepień, które odbyło się 04.08.2021 roku. Ten sam zestaw nagród będzie do wygrania jeszcze dwukrotnie: 8 września oraz 6 października.

O wygranej szczęśliwcy będą informowani telefonicznie.

Cały czas trwają losowania tygodniowe, w których co środę do wygrania jest pięć razy po 50 000 zł i 60 hulajnóg elektrycznych, a także przydzielane są nagrody natychmiastowe, w których co 500. osoba spełniająca warunki loterii wygrywa 200 zł, a co 2000. uczestnik – 500 zł.

Ogólnopolska Loteria Narodowego Programu Szczepień – przypominamy zasady

Loteria rozpoczęła się 1 lipca. Mogą wziąć w niej udział wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat, dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciwko COVID-19 i zarejestrowały się w loterii. Rejestracja trwa do 30 września 2021 r., przy czym nie ma znaczenia czy w pełni zostaliśmy zaszczepieni np. pół roku lub miesiąc przed startem loterii, czy uczynimy to przykładowo we wrześniu. Rejestracji można dokonać poprzez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl lub dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989.

Już pond 3,3 mln osób bierze udział w loterii

Do tej pory w loterii zarejestrowało się ponad 3,3 mln osób. Ponad 6 600 z nich trafiło nagrody natychmiastowe. Te osoby zostały poinformowane o wygranej SMS-em wysłanym przez Totalizator Sportowy. Następnie na numer telefonu podany podczas rejestracji do zwycięzców trafił SMS z PKO Banku Polskiego (nazwa nadawcy: PKO BP) zawierający kod awizo, kwotę wypłaty i termin ważności kodu, dzięki temu można realizować wygraną bezpośrednio w bankomatach należących do banku. Nagrodę można też wypłacić w oddziale lub agencji PKO Banku Polskiego.

W SMS-ie z PKO BP najważniejszy dla zwycięzcy jest kod awizo. Pamiętajmy, że nie ma w nim żadnego odesłania na jakąkolwiek stronę www, linku czy prośby o podanie danych czy potwierdzenie odbioru SMS-a itd. Otrzymując ten SMS wystarczy tylko wpisać kod w bankomacie PKO Banku Polskiego i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlonymi na ekranie bankomatu. Wygraną można odebrać także w każdej placówce banku. Nie musimy wykonywać żadnych innych czynności.

W przypadku nagród o wyższej wartości, a takimi będą już wygrane tygodniowe, miesięczne czy wreszcie finałowe, Totalizator Sportowy w ciągu dwóch dni licząc od dnia następnego po losowaniu przekaże informacje telefonicznie oraz za pomocą wiadomości sms. Ponadto wyniki losowań trafią na stronę internetową loterii.

Pamiętajmy też, że wyniki losowań będą publikowane na stronie loterii: www.gov.pl/szczepimysie/loteria

Więcej informacji na temat bezpiecznego udziału w Loterii Narodowego Programu Szczepień pod adresem: https://www.gov.pl/web/loteria/bezpieczenstwo

Jak zostaniesz poinformowany o wygranej?

  • O wygranej zostaniesz poinformowany telefonicznie przez Totalizator Sportowy. PAMIĘTAJ! Połączenie będzie realizowane wyłącznie z dedykowanego numeru telefonu: 459 59 51 04.  
  • Zostaniesz poproszony o potwierdzenie imienia i nazwiska. Na tym etapie Totalizator Sportowy nie będzie pobierał innych danych osobowych! Pamiętaj, że najpóźniej następnego dnia otrzymasz od Totalizatora Sportowego SMS z potwierdzeniem wygranej.
  • Po otrzymaniu wiadomości SMS z potwierdzeniem wygranej, wejdź na stronę loterii www.gov.pl/szczepimysie/loteria i sprawdź czy Twoje dane w postaci: częściowo zamaskowanego numer telefonu, imienia, pierwszej litery nazwiska widnieją na liście zwycięzców. W treści wiadomości SMS znajdziesz m.in. datę losowania oraz nagrodę jaką wygrałeś.
  • Sprawdź dokładnie poprawność linku przesłanego w wiadomości SMS. Zwróć szczególną uwagę na adres strony internetowej. Prawidłowy adres strony, na którym znajduje się oświadczenie elektroniczne to: www.loteria.totalizator.pl
  • W przypadku podejrzeń naruszenia bezpieczeństwa Twoich danych poinformuj organizatora niezwłocznie wysyłając wiadomość na adres email loterie@totalizator.pl
  • Pamiętaj! Możesz wysłać oświadczenie zwycięzcy również w formie papierowej. Wzory dokumentów są dostępne w regulaminie Loterii Narodowego Programu Szczepień na stronie www.gov.pl/szczepimysie/loteria
Drukuj/generuj pdf

Na skróty